logo-v2

facebook2   facebook2   facebook2

2e9def50189b257f98518aa6ef588eb2.jpg
Treći dan kampa


Treći dan kampa je obeležilo veoma toplo vreme, ali da krenemo od početka. Kamperi su se probudili pre zakazanog buđenja što je za svaku pohvalu, a kada je tako onda sledi nagrada. Posle doručka usledila je priprema za trening. Fudbaleri su bili odlični na treningu, iako je bilo mnogo vruće. I po velikoj vrućini tempo je bio na visokom nivou. Jedno veliko bravo za naše kampere. Nakon treninga i kratke pauze usledilo je ocenjevanje soba. Kamper su se potrudili, ocene su bolje nego juče.

Usledio je ručak, kamperi su počistili tanjire.

Posle ručka, popodnevni odmor, nakon kog su klinci imali utakmicu koju su zaslužili. Odigrali smo utakmicu protiv KMF Mungosi. Naši fudbaleri su bili fenomenalni, odigrali su odlične utakmice sa puno uzbuđenja i lepih poteza. Rezultat nije bio u prvom planu, već igra i zalaganje. Možemo da kažemo da smo mnogo srećni i zadovoljni zbog naših klinaca.

Nakon utakmica klinci su imali snage i da odigraju svoje utakmice na evropskom prvenstvu. Nakon treniga i večere kamperi su dobili svoj džeparac koji su sa osmehom potrošili.

Naši mali kamperi sada uveliko spavaju i sakupljaju snagu za nove izazove koji ih očekuju.

skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala