logo-v2

facebook2   facebook2   facebook2

2e9def50189b257f98518aa6ef588eb2.jpg
Četvrti dan kampa


skola fudbala

Četvrti dan kampa, a naši klinci ne odustaju. Od ranog jutra su krenuli sa puno pozitivne energije, a kada je tako onda ništa nije teško. Posle doručka kamperi su krenuli u osvajanje ski staze. Ovo je bio pa može se reći lak zadatak za klince. Bez problema su se popeli na vrh, malo smo se igrali i uživali u pogledu na Brzeće i hotel.

Nakon šetnje i kratkog odmora je usledila priprema za trening. Tema današnjeg treninga je bila udarci po lopti.Klinci su odradili odličan trening, sve bolje i bolje. Bez problema su savladali sve zadatke koje su treneri postavili. Posle treninga usledilo je sređivanje i ocenjivanje soba. Kamperi se sve bolji, ozbiljno su shvatili i ovaj zadatak, ocene su sve bolje. Nakon ručka i obaveznog odmora usledio je obavezan odmor gde se prikupljala snaga za nastavak dana.

Posle odmora imali smo predavanje o fer pleju. Kamperi su imali odlično predznanje, tako da je predavanje bilo veoma zanimljivo. Svi su aktivno učestvovali i davali svoje mišljenje i primere fer pleja. Posle prezentacije usledila je prava poslastica. Nastavak evropskog prvenstva.

Posle večere klinci su dobili svoj džeparac i slobodno vreme koje su zaslužili.

skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala