logo-v2

facebook2   facebook2   facebook2

2e9def50189b257f98518aa6ef588eb2.jpg
IV kolo Fair Play i FSB lige ... još jedan uspešan vikend


Kombinovano 2009/2010. godište je u IV kolu Fair-Play lige pružilo odličnu igru protiv FK Rad. Dominacija naših momaka na terenu je bila očigledna do poslednjeg minuta, što je rezultiralo zasluženom i lakom pobedom.

Zbog lošeg vremena IV kolo FSB lige nije kompletno odigrano, odložene su utakmice za 2013. god. i 2014. god.

2012. NBG i 2012. Foot su odigrali dvomeč protiv ekipe FK Zemuna I i II. Obe naše ekipe su se predstavile u sjajnom izdanju, uz mnoštvo lepih akcija i kombinatorike, čime su uspeli da postignu čak 12 golova u 2 odigrana meča.

2010 god., je u svojoj najboljoj odigranoj utakmici do sada, pružilo mnogo više od svog suparnika. Naši momci su dobrom i efikasnom igrom najavili i uspešan nastavak takmičenja.

Jedino 2011. god. rezultatski nije bilo uspešno, ali momci nisu razočarali igrom, jer su prikazali više od protivnika ekipe FK Ole, ali nisu imali sportske sreće, ni potrebne koncentracije u završnici.

skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala