logo-v2

facebook2   facebook2   facebook2

2e9def50189b257f98518aa6ef588eb2.jpg
Peti dan kampa


skola fudbala

Peti dan kampa je počeo malo drugačije od prethodnih. Kamperi su posle buđenja a pre doručka imali lagano razgibavanje. Posle razgibavanja imali smo kratku šetnju, pa na doručak.

Posle doručka krenuo je već ustaljeni ritam, priprema za trening, pa trening. Tema treninga je bila vođenje lopte za Varginjose, a usmeravajući prijemi lopte. Mali fudbaleri su bez problema odradili trening, savladali su sve zadatke. Nakon treninga uskedilo je ocenjevanje soba. Kamperi su sve bolji što se tiče higijene i urednosti sobe.

Nakon ručka i odmora nismo imali prezentaciju, već smi išli u malo dužu šetnju. Nakon šetnje, usledila su nova uzbuđenja na evropskom prvenstvu. Nakon treniga i večere kamperi su dobili svoj džeparac.

Uveče je prisutan umor, pa se klinci brzo uspavaju.

skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala