logo-v2

facebook2   facebook2   facebook2

2e9def50189b257f98518aa6ef588eb2.jpg
Imamo pet godina
Здесь новыешаблоны Joomla
креативные Joomla шаблоны.


Početkom oktobra škola fudbala Varga je napunila 5 godina. Ovih 5 godina je prošlo veoma brzo i nadamo se da ćemo trajati još minimum 10 puta toliko. Tokom ovog perioda imali smo puno zanimljivih događaja. Na našu veliku sreću bilo je mnogo više lepih.

Kako smo sigurni u to da dobro radimo!? To nam govore osmesi naše dece posle svakog treninga i njihov napredak koji je veoma lako uočiti. Kao posledica kvalitetnog rada sa decom došla je nagrada za najbolju školu fudbala u Srbiji, a nismo osvajali turnire i lige, već smo bili bili fokusirani na decu i na njihov napredak i to ne samo fudbalski.

Naravno svega ovoga ne bi bilo da škola fudbala Varga nema kvalitetan trenerski tim, koji je veoma stručan. Pravi pedagozi, veoma ubedljivi na terenu, što se vidi kroz kvalitetne treninge.

Postavili smo veoma visoke standarde u radu sa decom u proteklih 5 godina i trudićemo se da ih pomerimo još više, jer stručni tim i deca to mogu uz dobar rad i atmosferu koji svakako neće izostati.

Hvala Vam na poverenju, jer ipak smo mi škola fudbala, ali i škola života.

Sportski pozdrav!

skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala

каталог фаберлик на сайте faberllena.ru
народная медицина