logo-v2

facebook2   facebook2   facebook2

2e9def50189b257f98518aa6ef588eb2.jpg
5. kolo FSB lige


skola fudbala

Rezultati naših ekipa ovog vikenda nisu bili na uobičajenom nivou, sa izuzetkom 2011. godišta koje je dosta lako pobedilo FK Bežaniju 2. Moramo pohvaliti 2010. god. uprkos nezasluženom porazu protiv dobre ekipe FK 011, jer su dominirali tokom čitave utakmice i stvarali šanse, ali pobeda je ipak pripala timu koji je imao više sportske sreće.

Na sličan je i 2009. godište u okviru Fair-Play lige doživelo prvi poraz. Lopta jednostavno nije htela u gol, ali su zaslužili aplauz za prikazanu igru. Treba napomenuti da 2012. god. nije imalo svoj dan. Bila je to njihova najslabija utakmica dosada i samim tim zasluženo poraz FK Šarić. Naši najmlađi takmičari, 2013. god. su oduševili i uspeli da upišu prvu pobedu u utakmici sa puno golova.

skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala