logo-v2

facebook2   facebook2   facebook2

2e9def50189b257f98518aa6ef588eb2.jpg
Šesti dan kampa


skola fudbala

Ovog jutra kamperi su ustali malo teže nego prethodnih dana. Umor je evidentan kod naših klinaca, ali ne posustaju. Ovaj dan je krenuo kao i prethodni dani. Kamperi su se navikli na ustaljeni režim, buđenje, doručak, priprema za trening.

Tema današnjeg treniga kod Vargaša je bila povezivanje tehničkih elemenata, dok kod Varginjosa je bila kontrola lopte. Iako umorni, klinci ulažu poslednje atome snage da sve urade kako treba i to im ide od ruke tj noge. Posle treninga usledilo je ocenjivanje soba, nakon čega smo otičli na ručak.

Posle popodnevnog odmora kamperi su imali predavanje o pravilima fudbalske igre. Kamperi su pokazali veoma visoko znanje o pravilima. Nakon predavanja usledili su polufinalni mečevi na EP. nakon iscrpljujućih utakmica, klinci su imali večeru.

Nakon večere i gledanja utakmice klinci su otišli u krevet da sakupljaju preko potrebnu snagu za utakmicu koja ih očekuje i završne mečeve evropskog prvenstva.

skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala