logo-v2

facebook2   facebook2   facebook2

2e9def50189b257f98518aa6ef588eb2.jpg
Sedmi dan kampa


Sedmi dan, na veliko razočaranje naših fudbalera, ujedno i trenera, poslednji dan kampa. Dan smo započeli jutarnjim razgibavanjem ispred hotela, posle toga uputili smo se pravo na doručak. Doručak je ovog puta bio dosta jači nego proteklih dana, jer se igralo polufinale i finale Svetskog prvenstva, a malim fudbalerima je trebalo dosta snage i energije za ovaj veliki dan i jedan od najbitnijih na kampu.

Fudbaleri su se nakon doručka uputili ka svojim sobama kako bi se spremili za prvi trening, na kom su se fudbaleri kroz igrice, zanimacije i brojna takmičenja pripremali za završnicu Svetskog prvenstva. Pre početka Svetskog prvenstva igrači su bili u parku ispred hotela, gde su se psihički pripremali i fokusirali za polufinale i finale.

Nakon Svetskog prvenstva igrači generacije 2013/2014 odigrali su prijateljsku utakmicu sa Školom fudbala Soccer Team iz Novog Sada. Igrači generacije 2014. pokazali su nekoliko sjajnih akcija i pored svega uživali u slobodi i lepoti fudbala i osećaja koji ovaj sport pruža. Ništa manje se nije očekivalo ni od igrača koji su rođeni 2013. godine. Mnoštvo uzbudljivih i prelepih poteza, golova, akcija, radovanja.

Sedmi dan privodimo kraju veoma uspešno, sa velikim osmesima na licima naših mališana. Posle večere na kojoj su klinci smazali njihovo, reklo bi se, omiljeno jelo na kampu – pizzu, otišli smo u sobe da se spakujemo za put nazad.

skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala