logo-v2

facebook2   facebook2   facebook2

2e9def50189b257f98518aa6ef588eb2.jpg
Prve utakmice i prve radosti


skola fudbala

Za vikend koji je za nama odigrali smo tri jako uzbudljive i dinamične utakmice protiv vršnjaka iz Akademije fudbala „Pobeda”, čiji smo gosti bili u balonu „Kej”. Naši mališani pokazali su izuzetne fudbalske sposobnosti, tehničke veštine sa loptom, veliki broj driblinga, mnoštvo lepih poteza, što nam govore i aplauzi sa tribina čiji su roditelji u velikom broju došli da podrže svoju decu.

Povrh svega dečaci su pokazali jedno zajedništvo, timski duh i drugarstvo što je jedan od preduslova za dalji napredak. Treneri su bili jako zadovoljni viđenim na terenu, deca sve više i više napreduju, što se na utakmicama moglo i primetiti. Ovim putem se zahvaljujemo AF „Pobeda” na gostoprimstvu i nadamo se skorijem ponovnom druženju.

Do sledećih utakmica… Sportski pozdrav!

skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala