logo-v2

facebook2   facebook2   facebook2

2e9def50189b257f98518aa6ef588eb2.jpg
Šesti dan kampa


skola fudbala

Prvog dana jula, a šestog dana kampa, naši kamperi su jedva ustali na vreme za doručak. Evidentno je da ih je stigao mali umor, to je znak da vredno rade i treniraju. Nakon što su smazali doručak, dečaci su otišli da se spremaju za trening. Odradili su odličan trening po ogromnoj vrućini, svaka im čast na tome.

Kao nagradu za odličan rad i disciplinu, zakazali smo im prijateljske utakmice sa vršnjacima iz KMF Mungosi. Utakmice su bile zakazane za poslepodne, posle ručka i obaveznog odmora. Međutim, kako to obično biva na planini, za desetak minuta vreme se od tropskih vrućina pretvorilo u tropske kiše, tako da do poslednjeg trenutka nismo znali da li će se utakmice održati. Ipak, sreća je bila na našoj strani, te se vreme razvedrilo istom brzinom kao što se namračilo.

Sa KMF Mungosi dogovorili smo 5 prijateljskih utakmica, koje su se igrale na tri terena istovremeno. Dečaci 2014. godište su igrali sa vršnjacima na minipitch-u. Utakmica je bila puna golova, a čak su viđeni i jedanaesterci. Miks 2012&2013 odigrao je dve utakmice od 40 minuta na veštačkoj podlozi protiv dečaka 2011&2012 godišta. Dečaci su se sjajno snašli s obzirom da su neki prvi put igrali na ovolikom terenu. Vargaši 2012. godište odigrali su takođe dve utakmice, protiv Mungosa mešane ekipe 2011&2012 i ekipe 2013. Sve ekipe su pokazale sjajnu igru i zaista sve čestitke dečacima na kondiciji i želji da odigraju skoro 80 minuta fudbala na vrhunskom nivou.

Nakon utakmica, tanjiri na večeri su bili počišćeni, a dečaci su dobili zaslužen džeparac koji su naravno potrošili na čokoladice i gumene bombone. Odgledali smo epizodu Montevidea, i otišli nazad u sobe.

Dečaci su odmah polegali, a sutra ih očekuje završnica našeg zanimljivog Svetskog prvenstva.

skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala
skola fudbala    skola fudbala